Odborná přednáška Dvouleté děti v mateřské škole aneb konkrétní výchovně vzdělávací činnosti z praxe

Shape 27. 09. 2017 Shape 9:00-14:00 Shape Praha 5 Registrační formulář

Je správné, aby dvouleté děti byly přijímány do mateřských škol? Jak probíhá adaptace těchto dětí? Bude zachována kvalita předškolního vzdělávání? A dalšími otázkami na toto téma se bude tato přednáška zabývat.

Ve středu 27. 9. se nedaleko od Anděla na Praze 5 bude konat odborná přednáška Dvouleté děti v mateřské škole aneb konkrétní výchovně vzdělávací činnosti z praxe.

Přednášku povede Mgr. Hana Splavcová, která se bude zabývat otázkami, jestli je správné, aby dvouleté děti byly přijímány do mateřských škol? Jak probíhá adaptace těchto dětí? Bude zachována kvalita předškolního vzdělávání? Jak je možné zajistit, aby tyto děti byly spokojené a pobyt mezi dětmi jim svědčil, aby se v mateřské škole cítily dobře? Jaké činnosti jsou pro dvouleté děti vhodné? Jaká jsou specifika tohoto vývojového období?

Přednáška bude spojena i s praktickými ukázkami možných činností s dvouletými dětmi.

Mgr. Hana Splavcová má dlouhodobé praktické zkušenosti s výchovou a vzděláváním dětí mladších tří let. Je absolventkou Pedagogické fakulty UK v Praze obor učitelství pro mateřské školy a navazujícího studia Pedagogika předškolního věku se specializací Studium raného dětství. V současné době působí jako odborný garant předškolního vzdělávání v Národním ústavu pro vzdělávání, ve školském poradenském zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků. Je spoluautorkou knih Dvouleté děti v předškolním vzdělávání: Od podzimu do zimy, Dvouleté děti v předškolním vzdělávání: Od jara do léta a Vzdělávání dětí od dvou let v MŠ.

KDE? ve výukovém centru IVPD, Lidická 7, Praha 5

KDY? 27. 9. od 9:00 do 14:00 hodin KAPACITA JIŽ NAPLNĚNA. SLEDUJTE WEB, BUDOU VYPSÁNY NOVÉ TERMÍNY

CENA: 980 Kč a pro členy sítě 10% sleva