Webinář: Jak na vícegenerační spolupráci v dětských skupinách

Zveme vás na webinář na téma Jak na vícegenerační spolupráci v dětských skupnách aneb zapojení seniorských dobrovolníků do provozu zařízení, který se uskuteční dne 29. května 2024 v 16:30 hodin online prostřednictvím platformy Google Meet. Webinář je zdarma pro členy Asociace, pro ostatní je cena 200 Kč.

Vzpomínáte, jak vám babička nebo dědeček četli pohádku, jak jste si společně hráli a smáli se? Právě tyto kouzelné chvíle přináší do zařízení péče o dítě program Pohádkových babiček a dědečků.

  • Co je to seniorské dobrovolnictví?
  • Jak prospívá dětem?
  • Jak ho rozjet ve vaší dětské skupině?

O tom všem vám poví Kateřina Karbanová, ředitelka organizace Letokruh, se kterým máme za Asociaci provozovatelů dětských skupin uzavřené memorandum o spolupráci při zapojování seniorů (seniorských dobrovolníků) do aktivit s dětmi v dětských skupinách. Posláním Letokruhu je smysluplně zapojit seniory do aktivit v jejich okolí a podporovat tak jejich chuť do života.

V případě, že máte o webinář zájem, prosíme, vyplňte přihlašovací formulář níže. Pokud chcete vystavit z webináře potvrzení o účasti, nezapomeňte uvést také tituly a datum narození.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.