O nás

Síť Moje dětská skupina vznikla v březnu 2017 jako projekt Family and Job, z. s. V květnu 2018 se síť transformovala na Asociaci provozovatelů dětských skupin a mikrojeslí, v návaznosti na novelu zákona dále došlo k přeměně názvu na Asociaci provozovatelů dětských skupin. Cílem naší Asociace je zlepšovat podmínky a zvyšovat kvalitu dětských skupin, šířit osvětu v oblasti potřeby slaďování soukromého a pracovního života. Toho chceme dosáhnout mimo jiné přenosem dobré praxe z ostatních členských států EU, otevřenou komunikací s našimi zákonodárci a síťováním provozovatelů.

Výroční zpráva za rok 2018 ke stažení.

Výroční zpráva za rok 2019 ke stažení.

Výroční zpráva za rok 2020 ke stažení.

Výroční zpráva za rok 2021 ke stažení.

 

Tereza Dvořáková


Tereza je koordinátorkou Asociace provozovatelů dětských skupin. Provede vás procesem přihlášení do Asociace a dále koordinuje další služby Asociace. Má na starosti propagaci Asociace i jejích členů.

Kontakt: 777 673 705, info@mojedetskaskupina.cz

 

Daniela Celerýnová

Daniela je předsedkyní Asociace provozovatelů dětských skupin. Absolvovala Univerzitu Palackého v Olomouci v oboru pedagogika-sociální práce a Vyšší odbornou školu pedagogickou a sociální v Kroměříži, obor sociální pedagogika.
Je spoluautorkou projektu sítě Moje dětská skupina, který má pomoci networkingu, sdílení příkladu dobré praxe, i zvyšování kvality poskytovaných služeb v dětských skupinách.

 

Štěpánka Mašlárová

Štěpánka je místopředsedkyní Asociace provozovatelů dětských skupin. Věnuje se členům asociace, poskytuje poradenství a lektoruje semináře „Jak založit a úspěšně provozovat dětskou skupinu“.

Má vystudovanou Vysokou školu ekonomickou – obor Mezinárodní studia a diplomacie.

 

 

 

Asociace provozovatelů dětských skupin, z. s.

IČO: 07004249

Sídlíme na adrese

Biskupcova 1643/37, Žižkov, 130 00 Praha 3

Korespondenční adresa

Na Podkovce 205/20, 147 00  Praha 4 – Podolí

Rádi zodpovíme vaše dotazy. Kontaktujte nás kdykoliv.

    Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.