O nás

Síť Moje dětská skupina vznikla v březnu 2017 jako projekt Family and Job, z. s. V květnu 2018 se síť transformovala na Asociaci provozovatelů dětských skupin a mikrojeslí, v návaznosti na novelu zákona dále došlo k přeměně názvu na Asociaci provozovatelů dětských skupin. Cílem naší Asociace je zlepšovat podmínky a zvyšovat kvalitu dětských skupin, šířit osvětu v oblasti potřeby slaďování soukromého a pracovního života. Toho chceme dosáhnout mimo jiné přenosem dobré praxe z ostatních členských států EU, otevřenou komunikací s našimi zákonodárci a síťováním provozovatelů.

Výroční zpráva za rok 2018 ke stažení.

Výroční zpráva za rok 2019 ke stažení.

Výroční zpráva za rok 2020 ke stažení.

Výroční zpráva za rok 2021 ke stažení.

Daniela Celerýnová

Daniela je předsedkyní Asociace provozovatelů dětských skupin a zakládající členkou. Absolvovala Univerzitu Palackého v Olomouci v oboru pedagogika-sociální práce a Vyšší odbornou školu pedagogickou a sociální v Kroměříži, obor sociální pedagogika.

Daniela: Asociaci jsem si přála založit proto, aby měli provozovatelé dětských skupin možnost sdílet navzájem dobrou praxi, vytvářet přátelské vazby, inspirovat se, získávat potřebné informace a hlavně mohli ovlivňovat svůj provoz na legislativní úrovni.

Kontakt pro média: +420 725 938 950, daniela.celerynova@gmail.com

 

Kateřina Jarolímková

Kateřina je provozní ředitelkou Asociace. Vystudovala filologii a politologii na Karlově univerzitě a následně po dobu sedmi let pracovala pro Notářskou komoru České republiky, kde zodpovídala za koordinaci mezinárodní spolupráce komory a monitoring legislativní činnosti evropských institucí. Poté se zaměřila na práci v oblasti dotačních titulů a od roku 2020 se věnuje tématu dětských skupin a předškolní péče. Na pozici provozní ředitelky nastoupila 1. listopadu 2023.

Kateřina: Mým cílem je, aby se Asociace dále rozvíjela jako profesionální zastřešující organizace, která přispěje ke zvyšování kvality péče o předškolní děti v Česku. 

Kontaktovat ji můžete na reditelka@mojedetskaskupina.cz.

Štěpánka Mašlárová

Štěpánka je místopředsedkyně Asociace provozovatelů dětských skupin a zakládající členkou. Má vystudovanou Vysokou školu ekonomickou – obor Mezinárodní studia a diplomacie. V současné době věnuje nejvíce času svému synovi. Kontaktovat ji můžete na info@mojedetskaskupina.cz.

Štěpánka: Každý rodič by měl mít možnost volby, kdy a jak se vrátí do práce. Flexibilita, kterou v tomto zajistují dětské skupiny, je v tomto zásadní. V Asociaci chceme, aby se toto dostalo do povědomí nejen odborné, ale i laické veřejnosti.

 

 

Alena Pilnáčková

Alena je koordinátorkou Asociace provozovatelů dětských skupin. Provede vás procesem přihlášení do Asociace a dále koordinuje další činnost Asociace. V případě dotazů ohledně členství se obracejte na Alenu. Kontaktovat ji můžete na e-mailu clenove@mojedetskaskupina.cz.

 

 

 

Šárka Kraftová

Šárka je zakládající členkou. Vystudovala Sociální práce a Specializaci v pedagogice – andragogiku. Odpovídá na Vaše všeobecné dotazy v rámci provozu dětských skupin.

 

 

 

Tereza Molnárová

Tereza spravuje sociální sítě, připravuje newslettery a články, díky ní se informace dostanou až na stůl vaší dětské skupiny. Má na starosti propagaci Asociace i jejích členů.

 

 

 

 

Asociace provozovatelů dětských skupin, z. s.

IČO: 07004249

Sídlíme na adrese

Biskupcova 1643/37, Žižkov, 130 00 Praha 3

Korespondenční adresa

Na Podkovce 205/20, 147 00  Praha 4 – Podolí

Rádi zodpovíme vaše dotazy. Kontaktujte nás kdykoliv.

    Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.